РЕЛІЗ КОМУТАТОРА DH-PFS3111-8ET-96-F

08.08.19

РЕЛІЗ КОМУТАТОРА DH-PFS3111-8ET-96-F

 

Комутатори компанії Dahua - це синонім надійності, простоти і максимальної пристосованості для систем відеоспостереження. Як відомо, характеристики відеоданих відрізняються від показників потоку будь-яких інших даних. Комутатори Dahua c їх апаратною начинкою, чіпами комутації, чіпами PSE і механізмом керування подачі живлення задають планку по ефективності і безвідмовності для всіх світових брендів. Промисловий дизайн, великий апаратний буфер і жорсткі заводські випробування гарантують високу продуктивність і надійність.

 

РЕЛІЗ КОМУТАТОРА DH-PFS3111-8ET-96-F

 

Дозвольте представити - новий 11-портовий некерований комутатор DH-PFS3111-8ET-96-F

І хто, дозвольте запитати, сказав, що хороший-придатний комутатор від іменитого бренду - це повинно бути щось специфічне, дороге та недоступне?

Давайте більш детально розберемо:

  • 2x RJ-45 Uplink порту по 1Гбіт кожен + 1 гігабітний SFP - порт під оптоволокно (підтримка SFP-модулів 1,25Гбіт 850, 1310 і 1550nm) - чи це не серйозна заявка. Потрібна гігабитна локальна мережа - це дуже легко!
  • 8x RJ-45 Downlink - портів, які підтримують стандарти PoE 802.3af, 802.3at і Hi-PoE - ставимо такий комутатор і нам не треба хвилюватися з приводу підбору PoE-обладнання до нього - впорається з будь-яким. Загальна вихідна потужність портів - 96 Вт, при цьому перші два порти - це Hi-PoE-порти - можна підключати навіть "важкі" SpeedDome-камери.
  • DIP-перемикач "Default / Extend" - для перших 4-х портів ми можемо цим перемикачем забезпечити дальність передачі PoE на відстань до 250 метрів (при використанні кабелю САТ6) при зниженні швидкості з 100 до 10 Мбіт на кожному порту в режимі «Extend».

РЕЛІЗ КОМУТАТОРА DH-PFS3111-8ET-96-F

  • Дублювання живлення - компанія Dahua вирішила, що якщо вже забезпечувати надійність, то по повній. Не секрет, що блоки живлення при «належному», «правильному, «грамотному» використанні здатні виходити з ладу на "раз-два". Особливо в умовах «стабільно працюючих» електромереж. І встановила додатковий роз'єм під знімні клеми (вони йдуть в комплекті) під підключення дублюючого живлення.
  • Корпус - виконаний спеціально для максимальної зручності монтажу - задня стінка абсолютно плоска, з боків є кріпильні вуха. Хочете - монуйте прямо на стіну\в бокс. Або на DIN-рейку (крепіжні елементи і адаптер на DIN-рейку теж в комплекті!). Матеріал корпусу - сплав. Комутатор здатен працювати в температурному діапазоні від -30 до +65 градусів. Наявність заземлення на корпусі - обов'язкова вимога, так як присутній клас блискавкозахисту (підтримка загального режиму 4кВ та диференційно - 2 кВ).

Підсумок: дана модель - це наступний крок назустріч всім користувачам як в плані зручності монтажу і експлуатації, так і в універсальності. І все це за досить доступною ціною.

А при використанні новітніх SFP-модулів від компанії Dahua - приймача DH-PFT3970 і передавача DH-PFT3960, які здатні забезпечувати Вам швидкість до 1,25 Гбіт \ с на дистанції до 20 км - можливості використання мережевого обладнання Dahua стають ще ширше.

 

РЕЛІЗ КОМУТАТОРА DH-PFS3111-8ET-96-F

 

Джерело: https://viatec.ua/news/290